De politie van de Duitse stad Stuttgart heeft een verklaring moeten geven over een video van een amoureus koppel die viraal ging bij onze buren. In de video was namelijk een stelletje te zien dat bezig was met het oudste spelletje ter wereld en mensen dachten dat dit spelletje werd gespeeld in het politiebureau.

Niets van waar zegt de politie, want de politiebureau zit in een pand waar ook een aantal appartementen zijn. Ook verklaarde de politie dat het gaat om prive-appartementen waar mensen dus ook zonder de gordijnen te sluiten prive-dingen mogen doen.

En aangezien dit bericht in jullie ogen niets waard is zonder de beelden, verwijzen wij je graag naar deze plek waar je de beelden kunt bekijken.


Klik hier of op de foto om de video te bekijken.